Poznaj aplikację
Udostępnij stronę:
Skopiuj link

Darmowe szkolenia z cyklu "Zainspirowani w przedszkolu" sensoryka, logopedia, muzyka i angielski

Szkolenie o rozwoju mowy dziecka z Panią Logopedyczną - Pauliną Mistal

Logopeda, naukowiec, organizatorka wielu akcji społecznych o zasięgu ogólnokrajowymółzałożycielka komitetu społecznego na rzecz ustawy o zawodzie logopedy, członek organizacji logopedycznych. Prowadzi na Facebooku znany profil pod nazwą Pani Logopedyczna, na którym dzieli się swoją wiedzą
i doświadczeniem.

Obserwowanie, czytanie książek, wierszyków, czy śpiewanie piosenek - wszystko to powinno być dobrane z uwzględnieniem etapu rozwoju dziecka i jego możliwości. Zapraszamy do obejrzenia nagrania szkolenia o rozwoju mowy!

Autorka zajęć sensorycznych Smyko-Multisensoryka® - Ola Charęzińska

Pedagog specjalny z ogromnym doświadczeniem w poradnictwie oraz prowadzeniu diagnozy i terapii integracji sensorycznej. Na co dzień prowadzi licencyjne szkolenia Smyko-Multisensoryka® dla profesjonalistów pracujących z dziećmi oraz studentów kierunków pedagogicznych.

Na szkoleniu poznasz autorskie metody i kreatywne sposoby wspomagające rozwój sensoryczny dziecka. Rozwój sensoryczny to temat, w którym - jak zauważyliśmy - wychowawcy poszukują ciągle nowych inspiracji i pomysłów. Zapraszamy do obejrzenia nagrania szkolenia o multisensoryce!

Kraina ruchu i muzyki czeka! 

Planując szkolenie poświęcone inspiracjom i praktycznym pomysłom na kreatywność wiedzieliśmy, że nie może zabraknąć w jej programie czegoś, co każdego ruszy z kanapy lub krzesła! A najlepiej wykorzystać do tego przecież muzykę, śpiew i ruch - czyli charakterystyczne znaki Karoliny Szczerbakowskiej-Biniszewskiej, założycielki Krainy Muzyki! Podczas szkolenia przekazuje wszystkim proste pomysły na wykorzystanie ruchu i muzyki w procesie rozwoju dziecka. 

Szkolenie z Karoliną jest również wartościowe pod kątem teoretycznym. Nie każdy z nas bowiem w pełni zdaje sobie sprawę, jak ogromną rolę odgrywa wprowadzenie muzyki już od najmłodszych lat! I jak złożone są jego powiązania z aktywnością ruchową dziecka. Odkryj to wspólnie z Karoliną!

Kreatywne sposoby na język angielski 

Bogaty program nowej edycji zamyka wreszcie szkolenie z języka angielskiego z Kasią Dołhun. Znajomość angielskiego staje się powoli niemalże obowiązkiem, a młodszym dzieciom wiek naprawdę sprzyja w nauce! Im bardziej zajęcia z języka będą kreatywne - tym chętniej i więcej dzieci będą się uczyć! Istnieje wiele ciekawych sposobów na opanowanie nowych zwrotów, prostej gramatyki, a także nauczenie się poprawnej wymowy. Kasia z całą pewnością pomoże naszym gościom znaleźć i w praktyce wykorzystać te sposoby! Zapraszamy do obejrzenia nagrania szkolenia o języku angielskim!

Dlaczego właśnie nasze szkolenia?

Czas pandemii nauczył nas, że warto umieć korzystać ze zdobyczy technologii. Nasze szkolenia mają kilka niezaprzeczalnych zalet:

  • Możesz uczyć się w dowolnym miejscu (ulubiony fotel, kanapa, środki komunikacji miejskiej)
  • Możesz uczyć się w dowolnym czasie
  • Otrzymujesz materiały dodatkowe (dostępne w opisie wybranego szkolenia), które możesz dostosować do swoich potrzeb i wykorzystać w dogodnej chwili! 

Zapraszamy!
Zespół Akademii LiveKid

Zielony kształ