Poznaj aplikację
Udostępnij stronę:
Skopiuj link

Ratujmy prezenty Świętego Mikołaja! Świąteczna gra planszowa od LiveKid

Świąteczna atmosfera towarzyszy nam już od dłuższej chwili - a ostatnie dni przed świętami to idealny moment na to, by zająć się świątecznymi zabawami, grami, pieczeniem słodkości bądź oglądaniem świątecznych filmów. Inspirowani tym czasem, przygotowaliśmy dla naszych użytkowników wyjątkową niespodziankę - świąteczną grę planszową do wykorzystania na zajęciach, w domu lub nawet w trakcie świątecznych dni!

Ratujmy prezenty Świętego Mikołaja!

Ups! Co za pech… w nocy do pracowni Świętego Mikołaja wpadły dzikie renifery! Zabrały kilkadziesiąt prezentów, i większość rozrzuciły po drodze… teraz elfy Świętego Mikołaja mają przed sobą prawdziwe wyzwanie - odzyskać jak najwięcej zaginionych prezentów! Ale uwaga - pogoda nie sprzyja, a po drodze czekają różne niespodzianki… Kto pierwszy pokona przeszkody, zbierze najwięcej zagubionych upominków i odniesie je do pracowni? 

Świąteczna gra planszowa to nasz prezent dla wszystkich, którzy na co dzień korzystają z naszej aplikacji - chcielibyśmy w ten sposób podziękować Wam za wspaniałą współpracę. Dzięki niej codziennie mamy poczucie, że tworzymy coś wartościowego, przydatnego i mającego wpływ na przebieg edukacji. Jesteśmy wdzięczni za wszelkie słowa wsparcia i szczere opinie! Mamy nadzieję, że gra planszowa umili czas oczekiwania do świąt w niejednej placówce. 

Gdzie można znaleźć świąteczną grę planszową?

Jeśli jesteś użytkownikiem LiveKid, to grę planszową możesz pobrać u siebie w aplikacji bądź z wiadomości mailowej od nas. Aby w nią zagrać, wystarczy mieć dowolne pionki - mogą to również być np. zabawkowe figurki - oraz kostkę do rzucania. Grę można wydrukować na dowolnym formacie - polecamy format A3. A potem pozostaje nam już jedynie życzyć przemiłej zabawy!

Wesołych Świąt życzy zespół LiveKid!

Życzymy, by świąteczny czas był wolny od zmartwień i przyniósł odpoczynek oraz spokój i okazję do spędzenia go w gronie tych, których kochacie najbardziej. By święta upłynęły w zdrowiu i pozwoliły zamknąć ten rok oraz przygotować się na kolejny. Zarówno Wam, jak i sobie życzymy na święta i nowy rok dalszej - lub całkowicie nowej! - owocnej współpracy. Wesołych Świąt!

Zielony kształ