Przepiśnik Rodzica

Zdrowe przekąski dla dziecka na każdą porę dnia w jednym miejscu? Tak – znajdziesz je w naszym przepiśniku! Zebraliśmy dla Ciebie smaczne przepisy, które na pewno przypadną dziecku do gustu. 

W przepiśniku znajdziesz 13 przepisów dla dzieci, w tym propozycje urodzinowe, a także trzy specjalne przepisy dla rodzica. Prócz tego dzielimy się z Tobą wartościowymi infografikami i ciekawostkami z zakresu żywienia. 

Pobierz e-booka już teraz! Wydrukuj, lub miej zawsze pod ręką w swoim telefonie. Smacznego!

Pobierz Ebook

Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

Pyszne przepisy i przydatne informacje
Pyszne przepisy

Lekkie śniadanie dla dziecka, pożywny obiadek, czy szybka kolacja? Niezależnie od sytuacji, w naszym e-booku znajdziesz odpowiednią propozycję. Nie martw się – wzięliśmy pod uwagę zdrowe składniki, przemycone pod postacią ulubionych łakoci dziecięcych!

Informacje i infografiki

Dowiedz się, gdzie szukać cennych dla dziecka witaminek i poznaj ciekawostki dotyczące żywienia. Doradzimy Ci co robić, jeśli Twoje dziecko nie chce jeść. Czeka na Ciebie szereg sprawdzonych i praktycznych porad!

Ekstra dodatki

Urodziny to wyjątkowy dzień w życiu pociechy. Przygotowaliśmy na tę okazję specjalne inspiracje, które staną się hitem na imprezie urodzinowej! Nie pominęliśmy też rodziców – znajdą w e-booku kilka przepisów na szybkie i smaczne dania w ciągu dnia.

Co możesz znaleźć w środku?

Pobierz ebook

Zapewnij dzieciom smaczny posiłek każdego dnia!