Baw się z LiveKid

Integracyjne, ruchowe, z dodatkowymi rekwizytami lub nie wymagające żadnych dodatków – przygotowaliśmy dla Ciebie zbiór propozycji zabaw na każdy dzień tygodnia!

Ebook zawiera 10 zabaw, które podzielone zostały na dni tygodnia oraz przypisane do grupy wiekowej (żłobek, przedszkole).

Dodatek ekstra! – 2 piosenki dla przedszkola i żłobka, jakich jeszcze nie znacie!

Pobierz Ebook

Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

Materiały dla Twoich wychowawców na każdy dzień tygodnia
Zbiór zabaw

Z tą książeczką nic prostszego! Pobierz, a następnie korzystaj z niej w najwygodniejszy dla siebie sposób: na komputerze, tablecie czy telefonie komórkowym. Wolisz mieć zbiór zabaw na kartkach, a danego dnia zabierać ze sobą tylko wybraną stronę? Możesz oczywiście wydrukować pobrane materiały!

Piosenki

Mamy dla Ciebie niespodziankę! W środku tej książeczki z zabawami na każdy dzień tygodnia, znajdziesz także słowa całkiem nowych piosenek, zarówno dla żłobka, jak i przedszkola. Zacznij już dzisiaj ćwiczyć nowe utwory – gwarantujemy, że dzieci będą zachwycone i pokochają nowe propozycje z Twojej strony!

Infografika

Przedstawia postępy rozwoju dziecka do 3. roku życia. W jednym miejscu zebraliśmy najważniejsze informacje i podzieliliśmy na krótsze okresy czasowe. Zastanawiasz się czy to dobry czas na wprowadzenie nowych rodzajów zabaw i aktywności? Dzięki temu zbiorowi informacje te możesz mieć zawsze pod ręką!

Co możesz znaleźć w środku?

Piosenki, zabawy i jeszcze więcej znajdziesz gdy pobierzesz nasz zbiór!

Pobierz zbiór zabaw

Zapewnij dzieciom rozrywkę każdego dnia!