KURS ONLINE

Autorytet wychowawcy w relacji z rodzicem

Wychowawco, czy chcesz, by rodzice widzieli w Tobie specjalistę? Pragniesz budować swój profesjonalny wizerunek w oparciu o odpowiednią relację? Chcesz zadbać o zaangażowanie rodziców oraz owocną współpracę i komunikację z nimi? Przygotowaliśmy dla Ciebie zatem idealny kurs online!

Gabriela Fejkiel przeprowadzi Cię przez pięć modułów online, w trakcie których nauczysz się budowania swojego wizerunku oraz tajników udanej komunikacji z rodzicami!

Zapisz się na kurs
DLACZEGO WARTO

Trzy powody, dla których warto zapoznać się z kursem!

  • Nauczysz się budować profesjonalny wizerunek wychowawcy, jako specjalisty!

  • Poznasz sposoby budowania relacji z rodzicami, które wpłyną znacząco na waszą współpracę.

  • Zyskasz narzędzia i techniki, które pomogą Ci doskonalić komunikacyjne zdolności.

Zakup kurs
ZAWARTOŚĆ

Co znajdziesz w kursie?

Nauczyciel - Specjalista. O motywacji do pracy i budowaniu swojego wizerunku w oczach rodziców.

W module pierwszym zajmujemy się budowaniem wizerunku od podstaw i motywowaniu się nie tylko do pracy, ale również podnoszenia swoich kompetencji i profesjonalizmu.

Z życia przedszkola. O codziennej komunikacji z rodzicami.

Życie w przedszkolu bywa zaskakujące – i pełne komunikacyjnych wyzwań. W tym module bierzemy zatem na warsztat codzienną komunikację z rodzicami i pokonywanie owych wyzwań.

Zebrania, konsultacje, dyżury.

Wskazówki dotyczące spotkań grupowych, konsultacji, pomysłów na zebrania i zmotywowanie rodziców do czynnego uczestnictwa w życiu placówki.

Nie ma komunikacji bez relacji - magiczna 10 skutecznej komunikacji z rodzicami.

10 zasad według Gabrieli Fejkiel, dzięki którym poprawisz komunikację z rodzicami i uczynisz ją bardziej skuteczną poprzez zbudowanie wartościowej i cennej relacji

Pytania od wychowawców

Zbiór pytań najczęściej zadawanych przez wychowawców żłobków i przedszkoli. Wśród pytań pojawiają się zagadnienia związane m.in. z: angażowaniem rodziców w działania, trudnymi rozmowami, czy budowaniem dobrej atmosfery do rozmowy.

  • Dostęp do kursu otrzymujesz natychmiast! Zaraz po tym, jak zdecydujesz się na zakup dostępu, zawartość kursu jest do Twojej dyspozycji na Twoim koncie na platformie szkoleniowej LiveKid VOD!

  • Uczysz się gdzie chcesz, i kiedy chcesz! Materiały możesz przerabiać w swoim własnym tempie i w dowolnej wolnej chwili – tak, jak jest Ci wygodnie!

  • Nielimitowany dostęp do kursu. Do raz wykupionego kursu, możesz wrócić zawsze – otrzymujesz nielimitowany dostęp do materiałów video i dodatkowych!

Year Established
Products
Team Size
Clients

Opinie

​Świetne pomysły, bardzo ciekawie się Panią słucha, czekam na następne spotkanie!

Fajne, rzeczowe szkolenie, jestem nim zainspirowana…

​Dziękuję, otrzymałam wiele ciekawych wskazówek do pracy z rodzicami!

​Bardzo dziękujemy! Bardzo dobrze się Pani Gabrieli słuchało. Skorzystam z pomysłów 

Ile kosztuje kurs?

99.90zł  247.00


  • Pięć modułów video kursu

  • Prezentacja

  • Magiczna 10 skutecznej komunikacji z rodzicami – PDF

  • Certyfikat ukończenia kursu

ZAKUP KURS
KURS PROWADZI

Gabriela Fejkiel

trenerka, absolwentka pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej, dyrektor ds. pedagogicznych w przedszkolu, edukator II stopnia Froebel.pl, magister pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej, absolwentka studiów doktoranckich z pedagogiki na Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu.